Mezglošanas meistarklases

Liels prieks, ka ieskaties šajā mājas lapas sadaļā! :) Mani sauc Līga un vairāk kā četrus gadus atpakaļ sāku mezglot. Mezglošana ir kļuvusi par manu aizraušanos un sirdslietu. Manis radītos darbus vari redzēt šajā mājas lapā, kā arī 'Ar Glazūru' sociālajos medijos (Instagram, Facebook, Pinterest). Savā mezglotpriekā dalos, vadot meistarklases.  Mezglošana ir lieliska nodarbe, lai "atslēgtu" galvu no ikdienas rūpēm un apgūtu ko jaunu. Brīdinājums - pēc vienas mezglošanas nodarbības var rasties vēlme mezglot vēl un vēl. :)

Piesakies meistarklasēm, ja arī vēlies apgūt makramē jeb mezglošanu. Tiek piedāvātas:

  • Individuālas meistarklases - meistarklases notiek iepriekš saskaņojot meistarklases tēmu, datumu un laiku. Individuālas meistarklases pieejamas no 16.novembra personām ar Covid-19 sertifikātu. Meistarklašu tēmas un detalizētu info atradīsi šeit: mezglošanas meistarklases.
  • Izbraukuma meistarklases (5-7 dalībnieki) - iepriekš vienojoties un saskaņojot meistarklases tematu, laiku un norises vietu.  Izbraukuma meistarklases būs pieejamas 2022.gadā, cerot, ka situācija valstī ļaus būt kopā, izbaudīt un dalīties mezglotpriekā. :)


0

Pirkumu grozs