Mezglošanas meistarklases

Liels prieks, ka ieskaties šajā mājas lapas sadaļā! :) Mani sauc Līga un vairāk kā piecus gadus atpakaļ sāku mezglot. Mezglošana ir kļuvusi par manu aizraušanos un sirdslietu. Manis radītos darbus vari redzēt šajā mājas lapā, kā arī 'Ar Glazūru' sociālajos medijos (Instagram, Facebook, Pinterest). Savā mezglotpriekā dalos, vadot meistarklases.  Mezglošana ir lieliska nodarbe, lai "atslēgtu" galvu no ikdienas rūpēm un apgūtu ko jaunu. Brīdinājums - pēc vienas mezglošanas nodarbības var rasties vēlme mezglot vēl un vēl. :)

Piesakies meistarklasēm, ja vēlies apgūt mezglošanu jeb makramē. Tiek piedāvātas:

  • Individuālas un meistarklases diviem Meistarklases notiek iepriekš saskaņojot meistarklases tēmu, datumu un laiku. Iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām meistarklašu tēmām. Meistarklases laikā tās dalībnieks (-i) iepazīsies ar mezglošanas materiāliem un to dažādību, specifiskiem darba mezglošanas trikiem un dosies mājās ar gatavu, mezglotu darbu (-iem). Tas būs lieliski, iedesmojoši un darbīgi pavadīts laiks. Detalizēta informācija par meistarklašu tēmām, ilgumu, var atrast šeit: individuālas un meistarklases diviem.

  • Izbraukuma meistarklases  Izbraukuma meistarklases 5-7 personām. Iespējamas meistarklases/nodarbības lielākam dalībnieku skaitam un īpaša meistarklases tēmas izstrāde. Meistarklases notiek iepriekš vienojoties un saskaņojot tematu, laiku un norises vietu.  Izbraukuma meistarklasēm  var pieteikties zvanot 28343322 (Līga) vai rakstot [email protected]

Pirkumu grozs