Mezglošanas meistarklases

Liels prieks, ka ieskaties šajā mājas lapas sadaļā! :) Mani sauc Līga un vairāk kā piecus gadus atpakaļ sāku mezglot. Mezglošana ir kļuvusi par manu aizraušanos un sirdslietu. Manis radītos darbus vari redzēt šajā mājas lapā, kā arī 'Ar Glazūru' sociālajos medijos (Instagram, Facebook, Pinterest). Savā mezglotpriekā dalos, vadot meistarklases.  Mezglošana ir lieliska nodarbe, lai "atslēgtu" galvu no ikdienas rūpēm un apgūtu ko jaunu. Brīdinājums - pēc vienas mezglošanas nodarbības var rasties vēlme mezglot vēl un vēl. :)

Piesakies meistarklasēm, ja vēlies apgūt mezglošanu jeb makramē. Tiek piedāvātas:

  • Individuālas meistarklases Meistarklases notiek iepriekš saskaņojot meistarklases tēmu, datumu un laiku. Iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām meistarklašu tēmām. Meistarklašu laikā iepazīsies ar mezglošanas materiāliem un to dažādību, specifiskiem darba mezglošanas trikiem un dosies mājās ar gatavu, mezglotu darbu. Tas būs lieliski un darbīgi pavadīts laiks. Detalizētu info par meistarklašu tēmām, ilgumu, atradīsi šeit: individuālas mezglošanas meistarklases.

  • Izbraukuma meistarklases  Izbraukuma meistarklases 5-7 personām. Meistarklases notiek iepriekš vienojoties un saskaņojot meistarklases tematu, laiku un norises vietu.  Izbraukuma meistarklasēm  var pieteikties zvanot 28343322 (Līga) vai rakstot [email protected]

Pirkumu grozs